Kawalerka zapalonej żeglarki (38m2)

38m2 kawalerka dla zapalonej Żeglarki

Prezentowana przez nas aranżacja wnętrza współczesnej kawalerki utrzymana jest w nowoczesnym, minimalistycznym stylu o przewadze kolorów w ciemnej tonacji zrównoważonych bielą i pomarańczem. Na małej powierzchni udało się zaprojektować wygodne i estetyczne wnętrze oraz uzyskać sporo wolnej przestrzeni. Poszczególne strefy wnętrza przenikają się swobodnie poprzez zastosowanie przypominającej żagiel ażurowej zabudowy (salon-sypialnia), świecącego szkła (łazienka) oraz otwartej kuchni. Dzięki temu podkreślony został również jednoprzestrzenny układ mieszkania.

Nasza singielka ceni sobie wygodę i funkcjonalność. Leżąc w sypialni można oglądać telewizję, panel TV został zamontowany na obrotowym słupie, i rozgrzewać się widokiem ognia z biokominka, który umiejscowiono w taki sposób aby można było z niego korzystać również z salonu i łazienki. W zabudowie przy łóżku znajdują się pojemne szafki na pościel i niezbędne rzeczy. Zastosowanie poziomych pasów lustra między zabudową ściany nadaje lekkości i potęguje wrażenie przestrzeni a dynamiczna kompozycja brył, okładzina i odcienie pomarańczu dodają wnętrzu energii.

Salon z otwartą kuchnią tworzy część dzienną mieszkania łącząc w sobie funkcje życia codziennego i towarzyskiego. Ponieważ nasza singielka nie spędza dużo czasu gotując zabudowa kuchenna ograniczona została do niezbędnego minimum.
Łazienka jest sercem mieszkania. Jej żywo pomarańczowe, podświetlone szklane panele wraz z wpasowanym kominkiem nadają jemu rytm i ocieplają całe wnętrze. Sama łazienka mimo, że wykończona dość surowo (beton, naturalne drewno, metal i szkło) sprawia wrażenie eleganckiej a jednocześnie przytulnej, zachwyca kolorem i klimatem świeżości.

"Współczesna Gdyńska Kawalerka 2012"
BIAŁA KAWALERKA & KAWALERKA DLA MOLA KSIĄŻKOWEGO
Aneta Dargacz - kawalerka ARCHIPELAG (30m2)
KAWALERKA PODRÓŻNICZKI 39.4m2
R3D3 - kawalerka inspirowana modernizmem lat 30ch
JOANNA DEMPC - współczesna kawalerka modernistyczna - z akcentami wnętrz statków
kawalerka na 7 p. modernistycznego "Bankowca" - 37m2
Kawalerka dla Lucjana i Macieja
Kawalerka dla Gabi - studentki grafiki (KOLOR Plus)
Kawalerka zapalonej żeglarki (38m2)
WSPÓŁCZESNA KAWALERKA GDYŃSKA 2012
MIESZKANIE  ŻEGLARZA
Kawalerka dla Tancerki Teatru Muzycznego w Gdyni
"Kawalerka nawigatora"
glebowski studio - kawalerka
"KAWALERKA NURKA BOJOWEGO"
Mieszkanie dla rybaka dalekomorskiego

Pracownia Projektowania Wnętrz NOWO, którą współtworzą arch. Adriana Nowicka i arch. Aleksandra Wolter, powstała w wyniku wieloletniej współpracy przy projektach, zamiłowania do projektowania i z pasji do tworzenia.
W swojej pracy kierujemy się ideą tworzenia miejsc przyjaznych użytkownikowi, wyróżniających się funkcjonalnością i niepowtarzalnym charakterem. Stawiamy na interesujące wzornictwo, wyszukaną formę i potrzeby Klientów. Wierzymy, że każde wnętrze można uczynić wyjątkowym i interesującym korzystając z bogactwa materiałów jakie oferuje rynek wykończenia wnętrz.
Nasza misja - „NOWOczesne spojrzenie na przestrzeń”.

Dane kontaktowe:


NOWO Pracownia Projektowania Wnętrz
arch. Adriana Nowicka i arch. Aleksandra Wolter
www.nowo-wnetrza.pl
pracownia@nowo-wnetrza.pl
tel.: 504 219 401 /Warszawa/
tel.: 501 387 150 /Trójmiasto/