<< wróć
"Kawalerka nawigatora"

"Kawalerka nawigatora"

Założeniem projektu jest uzyskanie stylistyki wnętrza kabiny statku, poprzez użyte materiały oraz wielofunkcyjność przestrzeni i wyposażenia.
Wiele elementów jest częścią zabudowy i nie wymaga dodatkowego miejsca do przechowania. W salonie pełni ona funkcję pokoju do pracy, przechowalni oraz sypialni. Drzwi przesuwne umożliwiają efektywne wykorzystanie miejsca i pozwalają utrzymać pokój w porządku. Biel ścian powiększa wnętrze, a drewniana posadzka ociepla, nawiązując do pokładu statku.
Kuchnia jest minimalistyczna odpowiadająca potrzebom lokatora, miejsce do posiłków to mostek z „widokiem na morze”. Łazienka naśladuje gabarytami i wykończeniem swój odpowiednik na statku.

"Współczesna Gdyńska Kawalerka 2012"
BIAŁA KAWALERKA & KAWALERKA DLA MOLA KSIĄŻKOWEGO
Aneta Dargacz - kawalerka ARCHIPELAG (30m2)
KAWALERKA PODRÓŻNICZKI 39.4m2
R3D3 - kawalerka inspirowana modernizmem lat 30ch
JOANNA DEMPC - współczesna kawalerka modernistyczna - z akcentami wnętrz statków
kawalerka na 7 p. modernistycznego "Bankowca" - 37m2
Kawalerka dla Lucjana i Macieja
Kawalerka dla Gabi - studentki grafiki (KOLOR Plus)
Kawalerka zapalonej żeglarki (38m2)
WSPÓŁCZESNA KAWALERKA GDYŃSKA 2012
MIESZKANIE  ŻEGLARZA
Kawalerka dla Tancerki Teatru Muzycznego w Gdyni
"Kawalerka nawigatora"
glebowski studio - kawalerka
"KAWALERKA NURKA BOJOWEGO"
Mieszkanie dla rybaka dalekomorskiego

Qlala

Jesteśmy grupą projektową, zajmującą się architekturą oraz architekturą wnętrz. Przestrzeń to nie tylko zbiór obiektów w pomieszczeniu, ale również relacje i interakcje pomiędzy nimi. Naszym zadaniem jest by wszystkie elementy przestrzeni były dostosowane do potrzeb użytkownika. Szukamy zrównoważonych i funkcjonalnych rozwiązań.
Qlala rozpoczęła swoją przygodę na rynku architektonicznym w 2011. Mam doświadczenie zdobyte w kilku biurach projektowych w Polsce. Pomysłem żeby stworzyć coś swojego była potrzeba projektowania z celem.