Apartament przyszłości Design Atelier

Apartament przyszłości dla małżeństwa w średnim wieku

„Gdyński Apartament Przyszłości” to przestrzeń ludzi aktywnych, ceniących wygodę i innowacje. Mieszka tu małżeństwo w średnim wieku. Samodzielność dzieci pozwoliła im przeprowadzić się do wymarzonego apartamentu. Ona prowadzi firmę kosmetyczną, ceni minimalizm, piękno i funkcjonalność, zawsze marzyła o dużej sypialni z łazienką, garderobą oraz przestronnym salonie. On jest kapitanem, a jako pasjonat gadżetów high-tech, zadbał o wyposażenie wnętrza w najnowsze technologie. Mieszkanie to dla nich miejsce odpoczynku. Często czytają, zapraszają znajomych, tańczą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów stworzyliśmy dynamiczną przestrzeń. Dotykowe panele, farby kameLEDon® zmieniające kolor i mobilne ściany pozwalają wnętrzu nadążyć za zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami właścicieli. Mobilna ściana daje możliwość zwiększenia pow. salonu, a najnowsze ekotechnologie zapewniają samowystarczalność energetyczną: pokrycie szyb innowacyjną, przezroczystą powłoką perowskitową (fotowoltaiczną). 

Apartament utrzymany jest w charakterze gdyńskiego modernizmu: spójna, jasna kolorystyka, zaokrąglenia, mozaiki z „gorsecików” i heksagonów. Całości dopełnia wspaniały widok na Zatokę Gdańską.

"Apartament Gdyński" - konkurs 2015 r.
Apartament na styku lądu z morzem - I Nagroda
Apartament Brajana - II Nagroda MAKA Studio
Apartament 2+1 proj. Anna Kazecka, III nagroda
Apartament „Po prostu modernizm” dla grafika i nurka - III nagroda ex aequo
Apartament przyszłości - wg Szape
Apartament "RAY" - z widokiem na Zatokę
Apartament przyszłości Design Atelier
Apartament Otwarty dla projektanta jachtów
Apartament White Wave

O autorach - Design Atelier

Design Atelier jest biurem projektowym istniejącym na polskim rynku już od 2005 roku. Tworzy go grupa wykwalifikowanych i kreatywnych projektantów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zajmują się nie tylko projektowaniem wnętrz, ale także tworzeniem oryginalnych brył budynków oraz funkcjonalnych terenów otwartych.

Kierownikiem zespołu jest mgr inż. architekt Barbara Reiter - Putynkowska. W 2004 roku, po ukończeniu Politechniki Gdańskiej i zdobyciu doświadczenia zawodowego podczas stypendium w Niemczech, założyła pracownię Design Atelier. Dziś zespół liczy już 10 osób. Po 10 latach możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy docenili nasze indywidualne podejście.

Swoją działalność opieramy na tworzeniu pomieszczeń wyjątkowych, wygodnych i funkcjonalnych. Każde wykreowane przez nas wnętrze odzwierciedla człowieka, jego potrzeby, pasje, styl i charakter. To dla nas ważne, aby przestrzeń zaspokajała indywidualne wymagania jego użytkownika. Spokojny domator, pasjonat muzyki, fan antyków, minimalizmu lub wielbiciel życia towarzyskiego.. dosłownie każdy znajdzie u nas rozwiązanie wnętrzarskie dopasowane do swoich zainteresowań, budżetu czy stylu życia.